KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12769305
nr 1276 9305
Stanislaw Zoladz
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Sten på klippa. Signerad, daterad -99. Motivet: 33,5x47,5 cm
Stanislaw Zoladz, född 1952, svensk/polsk akvarellmålare.
Utrop:
7.000 kr
Såld:
5.000 kr
måndag 23 september 2019
kl 19:47:29
23/9 17:18:14
Stanislaw Zoladz
Läs mer om Stanislaw Zoladz